Yolumuz Devrim Aşkımız Devrim | DevrimForum |
Forumumuzda Daha İyi Vakit Geçirip Devrim ... İle İlgili Konular Hakkında Bilgi Alıp "Ulusal Kurtuluş Örgütü (UKÖ) " Ne Katılıp Burada Okuduğumuz Ve Aldığımız Bigileri Gerçek Hayatta da Yapabilmemiz İçin Sitemize Kayıt Olup "Ulusal Kurtuluş Örgütü (UKÖ) " Ne Katılmak İsterseniz "Ulusal Kurtuluş Örgütü (UKÖ) " Konusuna Gelip Başvuru Yapabilirsiniz İyi Forumlar Wink

Formasyon mağduru öğrenciler YÖK önündeydi !

Aşağa gitmek

Formasyon mağduru öğrenciler YÖK önündeydi !

Mesaj  Mustafa Alacı Bir Paz Ekim 03, 2010 6:18 pm

KAYNAK ;harbinetFormasyon mağduru öğrenciler YÖK önündeydi ! Yök ün önüne yürüyen öğrenciler şarkılı Türkülü eylem yaptılar.

Kendilerine formasyon verilmeyen tüm Türkiye deki üniversite öğrencileri Alican Gülle önderliğinde İzmir’den toplanıp 3 otobüsle Ankara’ya gittiler.Kanal d de yayınlanan Genc Bakış Programına katılmayı isteyen ancak bir takım engellerle karşılaşıp yollarından alı kondular.Facebook ta da 1000 kişiyi aşan bir sayfa oluşturan ve bu sayfa da yapılacak eylemlerle ilgili bilgiler veren öğrenciler ” Kahrolsun Yök ” sloganı ile yola çıkıyorlar ve onları yaptıkları bu işten dolayı öncelikle Alican Gülle ‘ yi daha sonra da tüm Türkiye’deki formasyon mağduru öğrencileri kutluyoruz.

Yök’ün önünde yapılan eylemde gerginlik ve eğlence hat safhadaydı.Emniyet güçleri de teakkuzdaydı . Öğrencilerin şarkılı ve türkülü eylemi yine olaysız geçti. Ancak Alican Gülle’nin yaptığı açıklamaya göre tüm Türkiye’de bu tür eylemlerin devam edeceğini ve YÖK bu kararını değiştirene kadar eylemlerimiz devam edecek bi mezun olacağız,ama bu işin peşini bırakmayacağız dedi.


KAYNAK ;harbinet

_________________
YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE
YAŞASIN DÜNYA HALKLARININ KARDEŞLİĞİ
YAŞASIN SOSYALİZM
YAŞASIN K O M U N İ Z M

KAHROLSUN FAŞİZM..!
TÜRKEŞİN İTLERİ,YILDIRAMAZ BİZLERİ..!

MAHİR , HÜSEYİN , ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ..! BİZE GÜCÜNÜZ YETMEZ..!
avatar
Mustafa Alacı
Administrator
Administrator

Mesaj Sayısı : 488
Puanları : 5034
+ Rep : 0
Kayıt tarihi : 15/04/09
Nerden : İzmir

http://devrim.turkforumpro.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz